Osobitá komedie Za vším hledej ženu pobaví i muže

TŘEBOŇ – Tři kamarádky, tři různé pohledy na život. A přesto je mezi nimi velmi pevné pouto, které nepřetrhne ani muž. Nebo ano? Vztahová komedie Za vším hledej ženu vám nabízí mnoho slovního i situačního humoru. Přijmete?

Tři kamarádky, tři osudy. Krásná Alex, sympatická Marta a svéhlavá Irena. Tři naprosto jiné příběhy a jiný pohled na život. Přesto je mezi nimi to nejpevnější pouto, které nic nemůže přetrhnout. Ani muž. Každá z nich má sen. Irena touží to vlastním domě a tomu podřizuje vše. Marta touží po moderování v rádiu, ale je lékárnice, která si ráda povídá s lidmi. A Alex? Ta neprožívá zrovna šťastné období s přítelem. Chtěla by normální vztah s bezva mužským. Jenže se bezhlavě a vášnivě zamiluje do o dost staršího, avšak velice charismatického šéfa velké nadnárodní firmy. Podlehne jeho šarmu, ovšem brzy narazí na jeho tvrdou slupku. V tu chvíli přicházejí na pomoc kamarádky a vymyslí na Alberta past, do které se postupně chytá.

Ale jak už to bývá, osud si občas se vztahy zahrává a přináší nám nejedno překvapení. Přijďte se podívat na osobitou vztahovou komedii Za vším hledej ženu, která nabídla velké herecké příležitosti třem skvělým herečkám. V kině Světozor v Třeboni nebude 28. listopadu od 20. hodin chybět ani slovní a situační humor.