Policisté hledají svědky tragické nehody u Čejkovic na Českobudějovicku

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

ČESKOBUDĚJOVICKO – Policisté na jihu Čech hledají svědky nehody, k níž došlo minulé úterý u obce Čejkovice na Českobudějovicku. Mladá řidička tu vyjela z dosud nezjištěných příčin mimo silnici a narazila do stromu. Byla transportována do nemocnice, kde bohužel svým zraněním podlehla.

Policisté vyjížděli k této vážné nehodě u Čejkovic v úterý 22. listopadu po šestnácté hodině odpolední. „Teprve dvaadvacetiletá řidička červeného vozidla tovární značky Toyota Yaris zde z dosud nezjištěných příčin vyjela vlevo mimo komunikaci, kde pravou stranou vozidla narazila do vzrostlého stromu. Následkem dopravní nehody vznikla mladé řidičce zranění, se kterými musela být převezena do nemocnice v Českých Budějovicích, kde naneštěstí svým zraněním následně podlehla,“ popsal policejní mluvčí Miroslav Šupík.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Nehoda je stále ve fázi vyšetřování a policisté ke zjištění její přesné příčiny potřebují znát chování vozidla a styl jízdy řidičky před nehodou. „Každý, kdo vozidlo v průběhu jízdy viděl, nechť se obrátí na českobudějovické dopravní policisty na telefonním čísle 974 226 588 nebo na linku tísňového volání 158,“ žádá Šupík.