Hezucký s Marešem už zvládli stříbrnou svatbu!

Přestože léta bojuje nepříliš úspěšně s nadváhou, má doma mladou, o devatenáct let mladší ženu, kterou miluje. Jak zvládat krize se totiž Patrik Hezucký už naučil za pětadvacet let spolupráce s Leošem Marešem.

Patrik Hezucký také prozradil, že si ho jeho kolega „kupuje“: „Já moc nedávám dárky k narozeninám, k Vánocům. Leoš dává drahý dárky, to je super. K padesátinám jsem dostal krásný drahý hodinky. Za tři sta. To jde,“ směje se. Jsou prý s Leošem každý úplně jiný, není to tak, že by se dvě duše našly. „Máme všechno úplně obráceně, ale nějak zvláštně to funguje. Známe se 25 let, to je jako manželství. A jako každé manželství, i my jsme měli krizi. Teď už míň, už si to sedlo. Je důležitý spolu netrávit moc času kromě práce,“ říká Hezucký a přiznává, že zatímco on je tak trochu skrblík, Mareš na svém kolegovi a kamarádovi nešetří.

Moderátor je také známý tím, že neustále svádí boj se svou váhou. „Ta váha, to je celoživotní boj. Paradox je, že já jsem teď zhubnul dvanáct kilo, ale co je mi to platný, když jsem pořád tlustej. To nikdo neocení,“ uznal Hezucký, který by mohl nadbytečná kila shazovat například prací na chalupě, kterou si pořídil. „Měl jsem předsevzetí nakoupit zahradnický náčiní, ale vůbec. Voláme řemeslníky, zahradníky. Nakonec jsem tomu nepropadl v tom smyslu, že bych tam manuálně něco dělal. Je fakt, že moje manželka je manuálně mnohem zručnější než já. Ona je v tom génius. Je skvělá, nejlepší. Miluji tě,“ vyznal se své o devatenáct let mladší ženě v 7 pádech Honzy Dědka Patrik Hezucký.

A popsal jejich seznámení. „My jsme se s paní seznámili přes internet. Psali jsme si na Facebooku. Ona mě hodně chválila, to mi bylo sympatický. Tak jsem říkal: Pojďme se poznat. Tak jsme se viděli a funguje to,“ vyprávěl Patrik Hezucký a vysekl poklonu ženám. „Ženský jsou chytřejší. A když jsou hodně chytrý, dávají nám ten pocit, že to rozhodujeme sami. A ty hloupější, ty ten pocit v nás nevyvolávají. Přemýšlím, co jsem naposledy rozhodoval sám. My rozhodujeme s manželkou společně. Jméno pro syna jsme rozhodovali my. Ne, tak takhle, abych byl přesný, je strašně nebezpečný radit ženě, jak má dekorovat domácnost. Dnes manželka připravovala vánoční dekorace, ale já už jsem chytrý a už jsem se nadechoval a na otázku: Líbí se ti to? Jsem řekl: Je to krásný. A to je pak doma taková pohoda,“ prozradil recept na šťastné manželství Hezucký. Celý rozhovor sledujte v 7 pádech Honzy Dědka dnes večer ve 21.35 na Primě!

Zdroj TV Prima