Část dálnice D3 opět uzavřou odstřely. Známe podrobnosti

Další odstřely na D3 v Chotýčanech (zdroj ŘSD České republiky)

ČESKOBUDĚJOVICKO – Na dálnici D3 je třeba tento týden počítat s uzavřením její části u Chotýčan. Budou zde totiž probíhat plánované odstřely v rámci výstavby odpočívky. Řidiči tak musí počítat s objízdnými trasami. 

K odstřelům dojde v termínech 13. a 14. prosince 2022, uzavřená pak bude dálnice vždy zhruba na hodinu. „V souvislosti s prováděním trhacích prací v rámci výstavby odpočívky Chotýčany proběhnou v příštím týdnu na dálnici D3 další plánované odstřely. Dálnice bude z toho důvodu v řešeném úseku mezi MUK 118 Ševětín a MUK 123 Lhotice během obou dnů zcela uzavřena, a to vždy na zhruba jednu hodinu v čase mezi třičtvrtě na jedenáct a třičtvrtě na dvanáct,“ sdělil mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Adam Koloušek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Po dobu úplné uzavírky dálnice bude provoz veden po objízdné trase tak, jak tomu bylo při předcházejících uzavírkách, tedy po silnici II/603 přes Ševětín, Vitín a Chotýčany.