Policisté pátrají po sedmnáctileté dívce ze Sezimova Ústí

pohřešovaná dívka ze Sezimova Ústí (zdroj Policie ČR)

TÁBORSKO – Policisté ze Sezimova Ústí žádají o pomoc širokou veřejnost. Pátrají po sedmnáctileté dívce, která dva dny před Štědrým dnem odešla z domu svého otce a od té doby o sobě nedala vědět. Případné informace o dívčině pohybu či pobytu můžete policistům sdělit na lince 158.

Jak uvedla policejní mluvčí Lenka Pokorná, v neděli 25. prosince 2022 přijali policisté oznámení o pohřešované dívce, která odešla ve čtvrtek 22. prosince 2022 z domu svého otce v Chýnově na Táborsku a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu. „Naposledy byla viděna na Štědrý den kolem druhé hodiny odpolední před Obchodním domem Dvořák v Táboře. Není vyloučeno, že by se mohla pohybovat ve společnosti osob užívajících omamné a psychotropní látky,“ doplnila mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Dívka měří zhruba 168 až 170 centimetrů, má středně dlouhé vlasy a má brýle. Na sobě měla bílý kabát do půli stehen, černé kalhoty a tmavé kotníkové tenisky. Z domu odešla bez mobilního telefonu.

Podle informací policie jsou doposud provedené kroky a úkony k jejímu nalezení negativní. „Jakékoli informace o výskytu či pohybu pohřešované dívky sdělte na telefonním čísle 974 238 730 nebo cestou policejní linky číslo 158. Informace můžete případně předat i na kterékoli policejní služebně,“ žádá Pokorná.