V kukle se vloupal do čerpací stanice a kradl. Pátrá po něm policie

Zloděj s kuklou na hlavě vykradl čerpací stanici ve Vlachovo Březí (zdroj Policie ČR)

PRACHATICKO – Prachatičtí policisté pátrají po pachateli, který se dnes nad ránem vloupal do čerpací stanice ve Vlachovo Březí. Odcizil zde tabákové výrobky. Škoda činí několik desítek tisíc korun. Policisté žádají veřejnost o pomoc, zda pachatele někdo nepozná.

Podle informací policejní mluvčí Martiny Joklové se dosud neznámý pachatel dnes mezi půl čtvrtou až čtvrtou hodinou ranní vloupal do objektu čerpací stanice v obci Vlachovo Březí. „Odcizil odtud tabákové výrobky různých značek. Krádeží a vloupáním tak poškozené organizaci způsobil škodu za více jak sedmdesát tisíc korun,“ sdělila Joklová. Policisté nyní po pachateli pátrají a zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu krádeže.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Pokud by někdo muže s kuklou na fotografii poznal, oznamte tuto skutečnost neprodleně prachatickým policistům na telefonní číslo 974 236 700 či prostřednictvím tísňové linky 158,“ žádá policejní mluvčí.