V nové akční komedii svede Santa lítý boj se zločinci

TÁBOR – Tenhle Santa není žádný svatoušek. Původně mu sice nevadilo, že se ocitl v domě, kde ozbrojenci drží rodinu jako rukojmí, ovšem kdo by odolal prosbám malé holčičky o záchranu, že? Podaří se jí cynického Santu změnit? To uvidíte v akční komedii Šílená noc, během níž bude všem zúčastněným pořádné horko.

Trávit Vánoce s dominantní matkou jen proto, že je nechutně bohatá a potřebujete, aby pustila chlup, je samo o sobě solidní peklo. A teď si ještě představte, že je krátce před štědrovečerní večeří vaše rodina přepadena ozbrojeným gangem. Jeho členové také mají vánoční přání, a sice obsah rodinného trezoru. Zrovna když přemýšlíte, jak tuto krizi vyřešíte, přichází Santa. Unavený cynik, který chce mít svou nejtěžší každoroční šichtu rychle za sebou, na kouzlo Vánoc už zapomněl. Ví, že se ocitl v domě, který přepadli zločinci, ale vrásky mu to nedělá.  Jenže pak ho začne o pomoc prosit nejmladší rukojmí. Malé holčičce, která na něj věří, nemůže odolat, takže si vyhrne rukávy a začne úřadovat. Věřte tomu, že naštvanému Santovi byste se určitě do rukou dostat nechtěli.  A Tichou noc si také nezazpíváte, protože tenhle Santa není žádný svatoušek.

Zajímá vás, jak to celé dopadne? Tak se vydejte na drsnou akční komedii Šílená noc do kina Svět v Táboře 11. ledna ve 20 hodin. Společně s partou zločinců zjistíte, že přepadnout tuhle nechutně bohatou rodinu nebyl nejlepší nápad.