Perfektně upravené svahy pro celou rodinu a špičkové služby najdete ve Skiareálu Lipno

Skiareál Lipno je ideální volbou pro jarní prázdniny. Pokud hledáte perfektně upravené sjezdovky, bezpečné lanovky, špičkovou lyžařskou školu, půjčovnu a plně vybavenou prodejnu sportovních potřeb a k tomu vynikající gastronomii, pak je Lipno jasná volba. Pro rodiny s dětmi navíc v letošní sezóně přichází s výjimečnou nabídkou 20% slevy na jednodenní víkendový skipas. Výhodná cena platí o víkendech a o pololetních prázdninách. Rodiny s dětmi díky ní lyžují ve Skiareálu Lipno dokonce levněji než loni.

Zimní fotografie s dobovou patinou, skvělé jídlo i rozhledy ze Stezky

Letošní skvělou novinkou je Seidelův zimní fotokoutek v hotelu Element. Od 1. února do 16. března si můžete každou středu a čtvrtek vytvořit dobové zimní fotografie se starou patinou. K dispozici budou i dobové doplňky jako sáně, lyže, oblečení. Díky doplňkům a dobovým kulisám můžete se vrátíte v čase do doby našich babiček a prababiček. A domů přijdete se skvělou vzpomínkou na letošní zimu na Lipně.

I v zimě je skvělý nápad zajít na Stezku korunami stromů, je otevřená celoročně a výhledy na ztichlou a zasněženou krajinu působí krásně uklidňujícím dojmem. Při jasném počasí možná uvidíte až vzdálené Alpy. Bez pevné půdy pod nohama, na kterou jste zvyklí, možná uvidíte mnohé věci s větším nadhledem a vrátíte se zpátky na zem s trochu větším klidem. Po cestě nevynechte edukační a adrenalinové zastávky, kterými je Stezka vyšperkovaná.

Pokud hledáte nadstandardní služby a výjimečné zimní zážitky, vyrazte v zimě na Lipno!

www.lipno.info