Ponořte se do vášnivého dramatu inspirovaného skutečností

VIMPERK – Máte rádi filmy točené podle skutečných událostí? Jeden bychom tu měli.  Představí vám milostný vztah s nečekanými následky a není mu cizí ani vášeň, žárlivost, či hněv, které ovlivní celé generace. Tak si švédské drama Všechny mé dopisy spal nenechte ujít.

Před vašima očima vzplane v tomto vášnivém dramatu milostný vztah, který bude mít nečekané následky. Stanete se součástí podmanivého příběhu, který je založen na skutečných událostech a propojuje tři časové linie. Kromě toho vás zasáhnou i vlny vášně, žárlivosti a hněvu, vznikající v mezilidských vztazích a zasahující celé generace. Film se odehrává ve 30. letech 20. století a jeho hlavní hrdinkou Karin Stolpe. Její vztah s manželem Svenem je složitý, ovšem vztah s Olofem Lagercrantzem je pořádně vášnivý. Pro koho se rozhodne a jak její rozhodnutí ovlivní budoucí generace?

Film vznikl na motivy úspěšného stejnojmenného románu Alexe Schulmanna Všechny moje dopisy spalte v režii mezinárodně uznávaného režiséra Björna Rungeho. Vášnivé drama přesahující generace si nenechte ujít 24. ledna ve 20 hodin v sále Městského kulturního střediska ve Vimperku.