Rodinná komedie o nesplněném přání vám polechtá bránici

ČESKÝ KRUMLOV – Zatím se celá rodina na narozeniny Líby vždy sešla v plném počtu, takže se její přání vždy splnilo. Letos má ovšem její syn jiné plány a aby je mohl uskutečnit, vymyslí si nemoc. Líba ovšem na rodinné oslavě trvá, takže přesune celou oslavu k němu domů. Jenže mu o tom tak nějak zapomene říci. Co se tím všechno rozpoutá a jak oslava dopadne, uvidíte v komedii Přání k narozeninám.

Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má na tenhle rok jiné plány, a tak před rodinou předstírá nemoc. Letos chce totiž poprvé strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. A Karel je pro zbytek rodiny Petrovým dlouho skrývaným tajemstvím. Líba se však své oslavy nehodlá jen tak lehce vzdát. Rozhodne se Petra překvapit a s celou rodinou se přesunout k němu. A tak musí Petr rychle improvizovat. Z přítele Karla je náhle kolega z práce a jeho sestra Veronika se stává jeho přítelkyní. Jenže to ještě Petr netuší, že tohle je teprve začátek a dnešní den bude jedna velká jízda na horské dráze.

Nenechte si ujít skvělé herecké výkony Evy Holubové, Jaroslava Duška, Veroniky Khek Kubařové, Tomáše Kluse a dalších. Nová rodinná komedie Přání k narozeninám začíná v Kině Luna v Českém Krumlově 21. ledna ve 20 hodin.