Kateřinu Brožovou čeká pěkný šok – již dnes!

Další nový díl Ordinace plný emocí, lásky, napětí, humoru a oblíbených hrdinů přinese tentokrát i novou tvář. A hned první setkání s Čestmírem Mázlem (Petr Rychlý) bude pořádné rozčarování!

Ordinace, Kamenice, nemocnice. Divák by očekával, že Kateřina bude hrát lékařku, jež zamotá hlavu nejednomu muži. Omyl! „Kulich, džíny, těžké boty. A foodtruck, který je zároveň bytem. Iveta rozhodně není panenka zvyklá na luxus. Tato postava je protiúkolem k mému hereckému typu a rolím, které jsem dosud hrála, jednak jsem se díky ní dostala do Ordinace, naprostého seriálového fenoménu. Navíc má Iveta nejedno velké tajemství, které bude divákům i hrdinům postupně rozkrývat, neustále je překvapovat, dost možná i šokovat,” slibuje její představitelka.

Kateřina Brožová hned v první scéně narazí na Čestmíra Mázla, kterého silně rozrušilo setkání s jednou pacientkou, a vybije si to právě na Ivetě.   „Pravda, srazit se hned v první scéně s Čestmírem Mázlem, jedním z pilířů Ordinace, je těžký kalibr. Navíc je rozhozený a nevidí, neslyší. Iveta přirozeně zatím neví, co se děje, vždyť do kamenické nemocnice vkročila poprvé v životě,” představuje svůj vstup do seriálu Kateřina Brožová. A pokračuje: „Iveta se však nedá, je to žena činu. Osamělá, ale ne zhroucená, ačkoli zažila to, co zažila. Se životem se dokáže rvát, i když osud jí zrovna nejlepší karty nerozdal. Záhy pochopí, že Čestmír prožívá obrovskou bolest a rozhodne se mu všemi silami pomoct. Pomoc by však potřebovala i ona.”

Diváci Novy si Kateřinu Brožovou pamatují především z velmi populárního seriálu Pojišťovna štěstí a ze šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě toho se představila ve spoustě filmů a pohádek. Z dalších jejích televizní projektů jmenujme například seriál Život na zámku nebo film Znásilnění. Několik let byla v angažmá Divadla na Vinohradech, kde ztvárňovala výrazné role, například Hazel ve hře Smutek sluší Elektře nebo Gwendolinu v Jak je důležité míti Filipa. Pravidelně se objevuje v muzikálových produkcích na různých českých scénách a rovněž je producentkou letní verze legendárního muzikálu Noc na Karlštejně.

Zdroj TV Voyo