Vezměte děti na hravou výstavu

ČESKÝ KRUMLOV – Nechte se očarovat kouzlem rajské zahrady, postavte bájnou babylonskou věž a objevte nové malebné světy! Že nevíte kde? Přece na výstavě ilustrací Cesta za hvězdami, kterou doprovází i program pro děti.

Hravá výstava představuje poprvé v Česku dílo světoznámého a mezinárodně oceňovaného ilustrátora Štěpána Zavřela. Jeho odkaz uchovávají dvě muzea v Itálii a jsou po něm pojmenované ulice, náměstí i mezinárodní letní ilustrátorská škola v severoitalském městečku Sarmede. Nenechte se pobízet a vydejte se půvabnými krajinami třeba na cestu za betlémskou hvězdou a nechte se vtáhnout do příběhů plných zázraků starých více než tisíc let. Očaruje vás kouzlo rajské zahrady, nebo postavíte bájnou babylonskou věž? Nahlédnete do malebného světa, kde králové putují pouští, pastýři pozorují noční oblohu a očekávají narození Ježíška?

Vydejte se snít s otevřenýma očima společně s dětmi. Objevíte i sbírku nejkvalitnějších dětských knižních ilustrací z celého světa. Výstava Cesta za hvězdami je v Klášterech Český Krumlov otevřena až do 30. dubna.