Řidička zabránila znásilnění jiné ženy. Policisté hledají další svědky

ilustrační foto (zdroj shutterstock)

TÁBOR – (aktualizováno) Táborští kriminalisté od sobotního večera vyšetřují případ pokusu o znásilnění v Táboře. Neznámý muž zde na jedné z křižovatek sexuálně ohrožoval ženu. Tu naštěstí zachránila projíždějící řidička. Policisté pátrali po totožnosti této řidičky. Žena se již policistům přihlásila. Nyní policie vyzývá další svědky, kteří by měli k případu co říct.

K incidentu došlo na křižovatce ulic Bechyňská a Příběnická v sobotu 18. února 2023 po sedmé hodině večerní. „Dosud neznámý muž na zmíněném místě sexuálně ohrožoval ženu středního věku. Naštěstí v tu dobu kolem místa projížděla řidička osobního vozidla tovární značky Opel staršího typu, stříbrné nebo šedé barvy, která napadené pomohla a odvedla ji k svému vozidlu,“ popsal policejní mluvčí Milan Bajcura.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Žena se již policistům přihlásila. Policie nyní žádá další případné svědky, aby je se svým svědectvím kontaktovali. „Informace můžete podat buď na služebně v Táboře, nebo na telefonu 974 238 459 či přímo na lince tísňového volání 158,“ dodává policejní mluvčí.