Na železniční trati mezi Bechyní a Táborem je zastaven provoz. Víme proč

Ve stanici Malšice došlo k vykolejení lokomotivy (zdroj twitter Českých drah)

TÁBORSKO – Na železniční trati mezi Bechyní a Táborem je zastaven provoz. Ve středu v devět hodin večer zde totiž došlo v jedné ze stanic k vykolejení lokomotivy. Aktuálně probíhá šetření příčiny. Poté teprve dojde k odklízení následků a nakolejení lokomotivy. Obnovení provozu se předpokládá až na páteční ráno.

O této mimořádné události informovali České dráhy na svém twitteru. „Ve stanici Malšice došlo k vykolejení lokomotivy. Provoz na trati 202 v úseku z Tábor do Bechyně je zastaven. Zavedli jsme pro cestující náhradní autobusovou dopravu mezi stanicemi Tábor, Bechyně a zpět,“ uvedly České dráhy na twitterovém profilu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Celá událost se naštěstí obešla bez zranění. Provoz na trati bude podle aktuálního odhadu zastaven do zítřejšího rána. „V tuto chvíli probíhá šetření příčiny a následovat bude odklízení následků mimořádné události a nakolejení lokomotivy,“ doplnily České dráhy na svém twitteru.