Přišel o kolo za víc jak dvacet tisíc. Policie pátrá po pachateli

ilustrační foto (zdroj shutterstock)

JINDŘICHOHRADECKO – Třeboňští policisté prověřují případ krádeže jízdního kola. To zmizelo ze stojanu před jedním domem v Třeboni. Majiteli byla způsobena škoda několik desítek tisíc korun. Policisté po pachateli i jízdním kole pátrají a přivítají jakékoli informace, které by mohly vést k jeho nalezení.

Jak uvedla policejní mluvčí Věra Mžiková, ke krádeži došlo ve čtvrtek 23. února 2023  době mezi třičtvrtě na devět a půl desátou hodinou dopolední v Třeboni v ulici Novohradská. „Dosud neznámý pachatel vnikl na pozemek u domu, kde z kolostavu odcizil pánské horské jízdní kolo značky Scott Aspect 940 šedo-černo-žluté barvy se zámkem Kryptonite černé barvy,“ sdělila Mžiková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Majiteli byla krádeží způsobena škoda ve výši dvacet šest tisíc korun. Policisté po pachateli i jízdním kole pátrají. „Pokud máte jakékoliv informace k tomuto případu, sdělte je policistům obvodního oddělení Třeboň na telefonním čísle 974 244 702,“ žádá policejní mluvčí.

odcizené kolo v Třeboni (zdroj Policie ČR)