Nezvládl jízdu na motocyklu a havaroval. Policie hledá svědky

Táborští dopravní policisté hledají svědky nehody motorkáře v Táboře (zdroj Policie ČR)

TÁBOR – Táborští policisté se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc a spolupráci při šetření dopravní nehody. Na konci února totiž v jedné z ulic havaroval motorkář. Došlo i na zranění. Muž však z místa odjel ještě před příjezdem policie. Policisté nyní hledají případné svědky.

K došlo minulý týden ve středu 22. února 2023 ve čtvrt na čtyři v Havanské ulici před domem číslo popisné 2815/15 v Táboře. „Dle dosavadního šetření jel třicetiletý muž bez ochranné přilby na blíže nezjištěném silničním motocyklu, ve směru od sportovního areálu Komora, Havanskou ulicí. Motocykl však při projíždění mírné pravotočivé zatáčky nezvládl a upadl na zem. Při havárii se zranil na pravé noze,“ popsala policejní mluvčí  Lenka Pokorná.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policisté nyní žádají každého, kdo by měl k uvedené události, k motocyklu či jeho majiteli další informace, aby se spojil s policisty táborského dopravního inspektorátu a podal k události vysvětlení. „Žádáme i majitele motocyklu, který z místa odjel před příjezdem policie, aby se policistům ozval,“ dodala policejní mluvčí.

Táborští dopravní policisté hledají svědky nehody motorkáře v Táboře (zdroj Policie ČR)

Učinit tak může nejlépe po předchozí domluvě na telefonní lince 974 238 250 na jejich služebně v budově územního odboru Policie České republiky v Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře.