Jak si smlsnout na svém ex, uvidíte v divadle

JINDŘICHŮV HRADEC – Když Séverinu před dvaceti lety opustil manžel, skončila opuštěná a na mizině. Založila si však vydavatelství, v němž její ex nyní žádá o práci. Využije příležitost mu všechna příkoří vrátit a překoná Jean Pierre svou hrdost? To uvidíte v divadelní komedii Milionový údržbář.

Séverinu opustil manžel Jean Pierre před dvaceti lety. Opuštěná a na mizině si založila vlastní vydavatelství, které teď prosperuje. Jednoho dne se její kdysi světácký exmanžel objeví před jejími dveřmi, avšak už to není ten arogantní a cynický obchodník, ale zruinovaný muž bez střechy nad hlavou. Jean Pierre přišel, aby se omluvil, a jako nezaměstnaný se vlastně zeptal i na práci. Séverine se rozhodne dát mu šanci a nabídne mu místo údržbáře. Jean Pierre tak musí nejen překonat svou hrdost, obléct si pracovní uniformu, vzít kartáč a kbelík, ale i přijmout ponížení. Séverine s ním totiž zachází jako s onucí.

Jak dlouho to Jean Pierre vydrží? Možná to není typ, který by se tak rychle poddal a Séverinu ještě čekají mnohá překvapení. V Divadelním sále Kulturního domu Střelnice v Jindřichově Hradci uvidíte komedii Milionový údržbář 14. března od 19. hodin.