Řidič v Třeboni najel do dveří prodejny. Zřejmě mu selhalo srdce

tragická nehoda v Třeboni (zdroj Policie ČR)

JINDŘICHOHRADECKO – Dnes před půl devátou hodinou ranní došlo v Třeboni v ulici Na kopečku k tragické dopravní nehodě. Řidič osobního automobilu zde narazil do dveří prodejny. Příčinou bylo pravděpodobně selhání srdce. Muž na místě zemřel.

O nehodě informovala policejní mluvčí Věra Mžiková. „Jednasedmdesátiletý řidič osobního vozidla Peugeot narazil do dveří prodejny elektra. Příčinou nehody bylo pravděpodobně selhání srdce,“ řekla mluvčí policie.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na místo vyjížděly dvě pozemní posádky zdravotnické záchranné služby z Třeboně. „Řidič zůstal ve svém voze v bezvědomí a došlo u něj k zástavě srdce a selhání životních funkcí. Po vytažení z vozu jej záchranáři resuscitovali, avšak jejich snaha byla marná. Předpokládaná příčina úmrtí nebyla následkem nehody. Nikdo další nebyl zraněn,“ sdělila mluvčí jihočeské záchranné služby Zuzana Fajtlová.