Hravá interaktivní výstava zabaví celou rodinu

TŘEBOŇ – Zkusíte si zatočit klikou a nachytat pár vajíček, sestřelit pár piv a zabojovat o srdce hospodské? Že nevíte kde? No přece v Zámecké lékárně v Třeboni. Ve Sládkovně: Kočovné herně omládnete rychlostí blesku. Nevěříte? Tak se podívejme, co vás a vaše děti na hravé výstavě s prvky Rozmarného léta čeká.

O točení klikou, chytání vajec, sestřelení piv a boji o srdci hospodské už byla řeč. Můžete si také zkusit vyhrát okresní přebor. Jenže Lojza vám to nejspíš zkomplikuje, protože má obě nohy levé. Zvládnete se dopotácet domů, zatímco se s vámi motá celý svět? Povede se vám vylovit perly ze dna moře a protáhnout se kolem obří krakatice? A co takhle zkusit dovézt náklad bezpečně do přístavu přes velrybí zátoku? A na závěr si u námořníka Páji můžete nechat orazit paži nebo prsa a získat tak parádní tetovačku, kterou vám budou všichni závidět!

Sládkovna je vtipná, interaktivní herna s velkou dávkou nostalgie pro malé i velké, kteří chtějí omládnout rychlostí blesku. Patříte mezi ně? Pak neváhejte a navštivte hravou výstavu, jakou jste v jižních Čechách ještě neviděli. V Zámecké lékárně v Třeboni je otevřena do 14. května.