Jiří Korn přiváží do Budějovic jedinečnou show!

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Co si představíte, když se řekne Jiří Korn? Slyšíte unikátní barvu hlasu a vidíte vášeň pro muzikál, tanec a step? Inu, v tanečních dobrý pozor dával a vytvořil si svůj speciální windsurfing. Tak odložte společně s ním žal a přijďte se pobavit na KORNCERT!

Po dlouhých více než třiceti letech sólového ticha se dočkali všichni milovníci této české legendy. Jiří Korn přiváží do českých měst velkolepou sólovou show, která se tak stává přístupnější pro všechny, kteří značku Jiří Korn mají nesmazatelně uloženou ve své paměti. „Pojďme společně odložit žal a užít si show, kterou bych rád věnoval každému z vás,“ zve své příznivce sám zpěvák. Čeká vás unikátní program, velkorysé scénografické zpracování a profesionalita skvělých tanečníků a tanečnic. A to vše v originálním propojení s velkoplošnou projekcí.

Jiří Korn “v tanečních dobrý pozor dával” a vytvořil si svůj speciální “windsurfing”. Noc nebude ve “znamení lenochoda”, ba naopak to bude fičet. “Nejdřív je trénink a pak teprve show”, je proto “prken kapitán”. Přijďte si vychutnat “plnou náruč” našeho klenotu do Metropolu v Českých Budějovicích. KORNCERT začíná 15. dubna v 19.30 hodin.