Tragická nehoda zkomplikovala dopravu na hlavním tahu mezí Pískem a Prahou

Tragická nehoda chodce s automobilem na Písecku (zdroj Policie ČR)

PÍSECKO – Uplynulý víkend s sebou přinesl tragickou dopravní nehodu. Na Písecku došlo v neděli odpoledne ke střetu osobního automobilu s chodcem. Muž bohužel zemřel ještě před příjezdem záchranářů. Policisté museli silnici uzavřít a odkláněli řidiče na objízdné trasy.

Nehoda se stala v neděli 2. dubna 2023 před třetí hodinou odpolední na silnici I/4  u Nové Hospody. „Silnice byla mezi Pískem a Prahou v úseku u Nové Hospody uzavřena. Policisté odkláněli dopravu na objízdné trasy přes Drhovle a Mirotice,“ sdělil policejní mluvčí Milan Bajcura.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na místo vyjížděli záchranáři z Písku a z Čimelic. „Vzlétl také vrtulník. Jelikož ale sražený muž utrpěl zranění neslučitelná se životem a zemřel ještě před příjezdem záchranářů, byl vrtulník odvolán a na místo byl povolán koroner,“ popsala situaci na místě mluvčí jihočeské záchranné služby Zuzana Fajtlová.

Tragická nehoda chodce s automobilem na Písecku (zdroj Policie ČR)