Zloděj vykradl zahradní domek. Majiteli způsobil škodu za několik desítek tisíc

ilustrační foto (zdroj pixabay.com)

PÍSECKO – Policisté na Písecku vyšetřují vloupání do zahradního domku. Zloděj z něho odcizil věci potřebné k pěstování orchidejí a dřevěný zahradní nábytek. Majiteli způsobil škodu bezmála dvacet tisíc. Policisté zajistili stopy a po pachateli pátrají.

V úterý 11. dubna vyjížděli protivínští policisté na ulici Pivovar, kde škodil zloděj v zahradním domku. „V době od 23. března se zatím nezjištěný pachatel dostal na pozemek a k chatce, do které se vloupal. Z objektu odcizil věci na pěstování bonsají a dřevěný zahradní nábytek,“ sdělila policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová. Pachatel za sebou nechal škodu přes 18 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Kriminalistický technik společně s policisty na místě činu zajistil stopy. Okolnosti případu policisté dále prošetřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádež vloupáním,“ dodala policejní mluvčí.