Vstupné na plovárnu U Václava v Písku bude letos vyšší

plovárna U Václava v Písku (zdroj mesto-pisek.cz)

PÍSEK – Návštěvníci plovárny U Václava si letos připlatí. Zvýšení cen jednotlivých vstupů i permanentek schválila na svém dubnovém jednání rada města. Dospělí si připlatí třicet korun navíc, děti, senioři, TP a ZTP zaplatí o dvacet korun víc a rodinné vstupné se zvýší o sedmdesát pět korun.

O navýšení informovala mluvčí písecké radnice Petra Měšťanová. „Celodenní vstupné pro dospělého bude nově stát devadesát korun místo šedesáti, děti do sto čtyřiceti centimetrů, senioři, TP a ZTP zaplatí místo čtyřiceti korun šedesát. Rodinné vstupné se pak zvýší ze sto padesáti na dvě stě dvacet pět korun. Permanentka vyjde dospělého na tisíc korun, dítě do sto čtyřiceti centimetrů, seniora, TP a ZTP na šest set korun. Za kabinku na sezonu s permanentním vstupem zájemci zaplatí tisíc sedm set korun,“ upřesnila Měšťanová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Městské služby plánují, že letní sezonu na plovárně zahájí 15. května. Návštěvníci plovárny, kteří používají kabinku více sezon, budou mít možnost zaplatit za její pronájem na pokladně plaveckého stadionu v časech jeho provozní doby už úterý od 18. dubna. Předprodej potrvá do 11. května (včetně).