Troufnete si na Spartan Race?

LIPNO NAD VLTAVOU – Chcete prověřit svou fyzickou sílu a vytrvalost? Přihlaste se na Spartan Race a očekávejte neočekávané. Křoviny, vodní překážky, bahno, kořeny. Těšíte se?

Inovativní závody Spartan Race jsou známé po celém světě. V různých variantách náročnosti se jich koná více než sto. Nezřídka najdete na trati bahnité překážky,  vysoké zdi i oheň. Na jihu Čech vás čeká distance pěti kilometrů s dvaceti překážkami. Jak rychle ji zvládnete, to bude záležet na vaší kondici. Odhadované maximum jsou dvě hodiny. Trať povede lesy a křovinami, vodními příkopy i lezeckými překážkami. Na nerovném terénu objevíte skryté kořeny, dráty i kluzké povrchy. Svou rychlost tak musíte přizpůsobit podmínkám viditelnosti, příslušné překážce a spěchu na trati. Může tu totiž dojít k různým klopýtnutím, zvrtnutím, nebo uklouznutím. Inu, každý závod je jiný, každý přináší nová překvapení i nové výzvy.

Přijďte si ověřit svou fyzickou sílu a vytrvalost. Dvoudenní program Spartan Weekend začíná ve Skiareálu v Lipně nad Vltavou v 29. dubna v 8.00 hodin. A jestli si netroufáte na start, přijďte fandit!