Krádež šperků za miliony korun v Táboře. Policie hledá tmavé auto

policie hledá svědky, kteří si všimli pohybu osobního vozidla tmavé barvy (zdroj Policie ČR)

TÁBOR – Táborští kriminalisté vyšetřují krádež šperků za miliony z jednoho z domů v Táboře. Pátrají po tmavém nebo tmavě modrém vozidle. To bylo viditelně přetížené a pohybovalo se ve středu dopoledne v Plané nad Lužnicí v Chýnovské ulici a na Táborsku.

Kriminalisté žádají o informace řidiče, mající ve vozidle záznamově zařízení, ale i chodce, kteří si všimli ve středu 24. května 2023 v době od 9:45 hodin do 12:00 hodin pohybu nebo výskytu osobního vozidla tmavé barvy s tříčlennou osádkou v části obce Náchod v Táboře, nebo na lanovém mostě přes vodní nádrž Jordán.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Auto mohlo být viděno na dálnici D3 směr České Budějovice, na sjezdu z dálnice D3 na silnici číslo 409 vedoucí do Plané nad Lužnicí, v ulici Chýnovská v Plané nad Lužnicí, případně v lesním prostu zvaném ´U Lísku´ v katastru obce Palná nad Lužnicí. Uvedené vozidlo, které mělo nápadně zatíženou zadní nákladovou část, mohlo být viděno svědky při jízdě na obec Turovec a dále na Chýnov,“ sdělila policejní mluvčí Lenka Pokorná.

policie hledá svědky, kteří si všimli pohybu osobního vozidla tmavé barvy (zdroj Policie ČR)

Jakékoliv informace k pohybu či výskytu tohoto automobilu sdělte policistům táborského obvodního oddělení na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře, případně na telefonním čísle 974 238 700 či policejní lince číslo 158.