Spojte návštěvu Jindřichova Hradce s Dny města!

JINDŘICHŮV HRADEC – Máte v plánu navštívit toto jihočeské město? Pak se tam vydejte na Dny města! Koncerty kapel, pohádky pro děti či pokus o rekord budou jistě příjemným zpestřením této návštěvy.

Nabitý víkend odstartuje koncertem českobudějovické kapely Anima a skupiny Tata Bojs na náměstí Míru. V sobotu si tu poslechněte Budvarku, Sebranku, Lenny a přijede i ABBA Revival.

Část programu najdete i v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií. Zapojíte své děti do interaktivní pohádkyVerbováníčko, nebo dají přednost loutkové pohádce Zvířátka a loupežníci? Kdo má rád soutěže, také jich tam několik najde a navíc si z fotokoutku můžete odnést zajímavou fotografii s tématikou Rozmarného léta. Ve spolupráci s Domem gobelínů tu proběhne i módní přehlídka, která uzavře soutěž „Textilní fantazie“ a porota následně ocení tři nejzajímavější modely. Jste zvědaví, jaké to budou?

V Husových sadech proběhne bleší trh ve prospěch Hospicové péče sv. Kleofáše a v aquaparku se zapojte do pokusu o nový rekord, který byl nazván Rozmarné léto u Vajgaru. Dny města Jindřichův Hradec začínají 2. června!