V Prachaticích bude opět v provozu kožní ambulance

V Prachaticích bude v provozu kožní ambulance (zdroj Nemocnice Prachatice, akciová společnost)

PRACHATICE – Od příštího týdne bude v Prachaticích opět k dispozici kožní lékař. V prachatické nemocnici bude nově v provozu kožní ambulance. Ta v současné době lidem z Prachatic a okolí chyběla.

V pondělí 5. června 2023 zahajuje v Nemocnici Prachatice provoz Kožní ambulance (dermatologie). Tím bude efektivně pokryta potřeba tolik chybějící zdravotní péče v tomto oboru pro obyvatele Prachatic a širokého okolí. Péče v kožní ambulanci je nasmlouvána pro pacienty všech zdravotních pojišťoven.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Ordinace MUDr. Anny Škáchové bude pacientům k dispozici po předchozím objednání ve dnech pondělí a úterý, vždy od 7:30 hodin do 14:00 hodin, a to ve třetím patře hlavní budovy nemocnice vedle onkologické ambulance.

„Velmi děkuji paní doktorce, že vyhověla naší prosbě o poskytnutí této chybějící lékařské péče v Prachaticích, a také děkuji vedení nemocnice za poskytnutí pěkných a plně vyhovujících prostor,“ zhodnotil tuto pozitivní zprávu starosta města Jan Bauer.

První objednávky lze uskutečnit již tento pátek 2. června 2023, v čase od 8:00 do 12:00 hodin. Objednat se je možné na telefonním čísle 606 676 836. V dalším období to pak bude možné v pondělí a úterý od 13:00 do 15:00 hodin. Pro zkvalitnění služeb a zvýšení komfortu pacientů připravuje ordinace ke konci června on-line objednávací kalendář, který bude k dispozici na webových stránkách prachatické nemocnice.