Mladá řidička na Českobudějovicku narazila do stromu. Na místě zemřela

tragická nehoda za Břehovem na Českobudějovicku (zdroj Policie ČR)

ČESKOBUDĚJOVICKO – Českobudějovičtí a hlubočtí policisté vyšetřují od rána tragickou dopravní nehodu. Došlo k ní za Břehovem na Českobudějovicku. Mladá řidička osobního automobilu zde vyjela mimo silnici a narazila do stromu. Žena bohužel zemřela ještě před příjezdem záchranářů.

Nehoda se stala v neděli 4. června 2023 kolem osmé hodiny ranní. „Řidička Škody Octavia pravděpodobně vlivem nepřiměřené rychlosti narazila mimo komunikaci do stromu. Na místě pracují všechny složky Integrovaného záchranného systému,“ sdělil policejní mluvčí Jiří Matzner.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na místo byly vyslány dvě posádky zdravotnické záchranné služby včetně lékaře. „Řidička zůstala po nárazu ve voze zaklíněna. Bohužel její mnohočetná zranění byla natolik vážná, že jim podlehla ještě před příjezdem záchranářů a lékařka mohla už pouze konstatovat smrt a na místo byl povolán koroner,“ popsala situaci na místě mluvčí jihočeské záchranné služby Zuzana Fajtlová.

tragická nehoda za Břehovem na Českobudějovicku (zdroj Policie ČR)