Máte rádi traktory? Vyrazte na traktoriádu!

BUJANOV – Už jste byli na traktoriádě v Bujanově? Nebyli? To je zvláštní, protože patří už deset let k velmi vyhledávaným atrakcím. Tak to letos změňte! Zažijete den plný vzrušení a fascinující zemědělské a hasičské techniky, během něhož si dokonce zkusíte některý z těchto obdivuhodných strojů řídit. Zvládnete to? Snažte se, protože vítězové soutěží obdrží hodnotné ceny.

Patříte mezi zapálené závodníky, nebo jen vášnivé fanoušky? Tady najde každý přesně to, co potřebuje. Uvidíte nejen traktory domácí výroby, ale i ty ze známých továren. Usedněte za volant a vyzkoušejte si sílu a výkonnost těchto obdivuhodných strojů. Ale pozor! Soutěže nebudou jen o rychlosti, ale také o zručnosti. Tak se připravte na napínavé okamžiky a také možnost si kromě slávy vybojovat i nějakou hodnotnou cenu. Abyste mohli naplno vnímat atmosféru a nerušil vás u toho kručící žaludek, bude pro vás po celý den připraveno něco dobrého na zub. Chcete si po dni plném akce odpočinout? Pak vás bude v 19.30 hodin čekat živá hudba u táboráku.

Přijdete 17. června v 9.30 hodin oslavit jubilejní 10. ročník Traktoriády do Bujanova? Dobře děláte! Setkáte se tu s vášní pro traktory, techniku i adrenalinové zážitky.