Mladou chodkyni srazilo v Táboře auto. Policie hledá svědky

Střet osobního vozidla s chodkyní v Táboře (zdroj Policie ČR)

TÁBOR – Táborští dopravní policisté vyšetřují nehodu, při níž došlo ke kolizi automobilu a chodkyně. Nyní žádají širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při šetření dopravní nehody. Případní svědci se mohou obrátit buď na táborské policisty nebo na linku 158.

Nehoda se stala ve čtvrtek 1. června 2023 krátce po druhé hodině odpolední. „Ke kolizi osobního automobilu značky Toyota C-HR s dvaadvacetiletou chodkyní došlo na křižovatce ulic Zavadilská, Vožická a Stránského,“ popsala policejní mluvčí Lenka Pokorná.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policisté nyní nehodu prošetřují a žádají každého, kdo se na místě nacházel a mohl by tak k průběhu dopravní nehody poskytnout jakékoliv informace, aby se spojil s táborskými dopravními policisty a podal ve věci své svědectví. „Učinit tak může, nejlépe po předchozí domluvě na telefonních číslech 974 238 250, na služebně dopravního inspektorátu v budově územního odboru Poliie České republiky na Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře, případně prostřednictvím linky 158,“ dodala policejní mluvčí.