Českobudějovičtí kriminalisté hledají důležitou svědkyni loupeže

Kriminalisté hledají důležitou svědkyni (zdroj Policie ČR)

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Českobudějovičtí kriminalisté aktuálně vyšetřují případ loupeže v jihočeské metropoli. Obrací se na širokou veřejnost se žádostí o pomoc se ztotožněním ženy, která je důležitým svědkem. Pokud dotyčnou poznáváte, volejte na linku 158. Přihlásit se samozřejmě může i sama svědkyně.

Kriminalistům se podařilo zjistit, že žena se pohybovala 24. května v době okolo páté hodiny odpoledne u přechodu pro chodce na ulici Pražská třída naproti novému Obchodnímu centru IGY. „Žena má světlé vlasy, na sobě měla oblečenou tmavou bundu se světlými lemy, tmavé kalhoty a tmavé boty. Vedla vícebarevné dámské jízdní kolo s košíkem vzadu,“ popsala policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Kriminalisté zajistili kamerový záznam, kde je dotyčná vidět v pravé části záznamu, téměř však schovaná za sloupem dopravního značení. Kriminalisté mají k dispozici i dvě fotografie, kde je žena zachycena z větší blízkosti. „Pokud dotyčnou poznáváte nebo o ní máte jakékoliv informace, volejte na linku 158. Přihlásit se může samozřejmě i sama svědkyně a to na kterékoliv policejní služebně nebo na lince 158,“ dodala policejní mluvčí.

Kriminalisté hledají důležitou svědkyni (zdroj Policie ČR)