Poznejte aktuální trendy krásy na MODA Fashion Days

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Nejen kráse žen a kráse pomoci lidem v nouzi, ale i záslužným lidským počinům je věnována velkolepá akce MODA Fashion Days. Necháte si zkontrolovat znaménka, odborníci vám poradí s terapií po zlomenině a poznáte i aktuální trendy estetické medicíny.

Prevenci před rakovinou kůže se věnuje program Institutu klinické a estetické medicíny. Jistě neprohloupíte, když využijete jeho nabídky a necháte si zdarma zkontrolovat některá ze svých znamének. Šijete rády, dámy? V šicí dílně vás jistě zaujme ukázka upcyklace zbytkových látek a možná objevíte i nové možnosti v práci se šicím strojem. Ve studiu pro regeneraci těla zjistíte víc o lymfodrenáži, detoxikaci organismu, rekonvalescenci sportovců, nebo třeba terapii po zlomeninách. Následná diagnostika pleti, permanentní make-up, či umělecké tetování přírodních motivů pak mohou předcházet zkušebním jízdám s vozidly Volvo a SSangYong, které nejsou samozřejmě určeny jen pro ženy.

Doc. Romana Šmuclera jistě představovat nemusíme. Pokud se zajímáte o aktuální trendy estetické medicíny, navštivte jeho talk show. Jistě rád odpoví na vaše zvídavé dotazy. Jen bude třeba vyrazit 17. června na Výstaviště v Českých Budějovicích. MODA Fashion Days začíná v 10 hodin.