Rozhodněte, co se bude na koncertě hrát!

ČESKÝ KRUMLOV – Už jste někdy rozhodovali na koncertě o tom, co bude kapela hrát? Tros Discotequos vám to umožní. Napijete se koktejlu nakažlivé radosti z muziky a společného setkání s formací tří skvělých hudebníků Vojtěcha Dyka, Jakuba Prachaře a Jana Maxiána?

Na obvyklou podobu koncertu tentokrát zapomeňte. Pánové z Tros Discotequos hrají jakékoliv národní písně či hity ze zahraničí a užívají si hudbu v netradiční formě. A užívat si ji budete i vy! Provedení písní je pokaždé jiné. Záleží na atmosféře večera, na tom, jakou budete mít náladu a také jaká budou vaše přání. Ano, o průběhu večera totiž budete spolurozhodovat i vy. Vy budete spoluautory playlistu a určíte, co se bude hrát. Na repertoár žánrů se neohlížejte, je takřka neomezený. Od populárních songů až po operní árie.

Vydejte se na koncert plný hudební improvizace! S Tros Discotequos zažijete zábavné provedení, brilantní zpěv, jedinečnou harmonii a dokonalý rytmus. Koktejl nakažlivé radosti z muziky a společného setkání zažijete 8. července ve 20 hodin v Pivovarské zahradě v Českém Krumlově.