Tragická nehoda na jihu Čech: Motorkář zemřel po střetu s osobním autem

nehoda na Chýnovském obchvatu (zdroj Policie ČR)

TÁBORSKO – Nový týden začal tragickou nehodou. Na Chýnovském obchvatu došlo ke střetu osobního automobilu s motorkou. Motorkář bohužel zemřel ještě před příjezdem záchranářů. Řidič z osobního automobilu byl se zraněním dolní končetiny převezen do nemocnice. Provoz na příjezdu k obchvatu byl přes dvě hodiny omezen. V současnosti už by mělo být místo průjezdné bez komplikací.

Nehoda se stala na Chýnovském obchvatu dnes před devátou hodinou ranní. „Řidič motocyklu nepřežil střet s osobním vozidlem na Chýnovském obchvatu. Řidič vozidla pravděpodobně nedal přednost motocyklistovi, který jel po hlavní silnici,“ sdělil policejní mluvčí Milan Bajcura. Provoz v místě nehody řídli policisté a bylo s omezením průjezdné.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Ke srážce osobního automobilu s motorkou vyslalo zdravotnické operační středisko vrtulník a dvě pozemní táborské posádky. „Vrtulník byl během letu odvolán, neb zraněný motorkář utrpěl zranění neslučitelná se životem a zemřel ještě před příjezdem záchranářů, kteří už mu neměli jak pomoci. Pozemní posádky ošetřily řidiče z osobního vozu, které po nárazu rotovalo přes střechu. Muž utrpěl zranění dolní končetiny a následně byl po poskytnutí přednemocniční péče převezen do táborské nemocnice,“ popsala situaci na místě mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtlová.

nehoda na Chýnovském obchvatu (zdroj Policie ČR)
nehoda na Chýnovském obchvatu (zdroj Policie ČR)