Začnete prázdniny v letním kině?

MILEVSKO – Chystáte se o prázdninách do letního kina? Posedět si venku za příjemného letního večera s oblíbeným filmem jistě není k zahození. V tom milevském si můžete v červenci vyrazit na pohádku, hořkosladkou komedii i zažít trochu toho leteckého dobrodružství.

Na úvod prázdnin si vyrazíte na cesty s princem Mamánkem. Je mu totiž u 39 let, takže je nejvyšší čas poznat život a konečně dospět. Cestou potkáte mocného čaroděje, zlé čarodějnice, ducha i samotnou paní Smrt. Co myslíte, najde lásku svého života?

Nový rok budete slavit s partou českých a slovenských přátel, pokud si vyberete hořkosladkou komedii Známí neznámí. Zároveň poznáte, jak málo stačí k tomu, aby se z dobrých známých stali neznámí.

Oblíbili jste si Mimoně? V pokračování Mimoni 2: Padouch přichází poznáte malého chlapce Gru, kterému setkání s nimi zásadně změní život.

Do červencového programu se nám vejde ještě jeden film. Že je Pete “Maverick” Mitchell magnetem na průšvihy, to víme už dávno. Pilot je ovšem bravurní, a proto ve filmu Top Gun: Maverick dostane nabídku stát se instruktorem elitních stíhačů. A čeká ho i obtížná soukromá mise.

Už jste si vybrali? Pak se do Letního kina v Milevsku vydejte některé červencové úterý ve 21.30 hodin.