Policisté v Budějovicích hledají muže, který obtěžoval ženu před jejím domem

ilustrační foto (zdroj shutterstock)

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Policisté ve Čtyřech Dvorech pátrají po muži, který obtěžoval ženu při vstupu do domu. Muž měl nemravné návrhy a sáhl jí na hrudník. Žena jednala duchapřítomně a řekla, že zavolá policii. Muž poté odešel. Policisté přijmou jakékoliv informace a svědectví k tomuto případu.

Vše se odehrálo ve středu po deváté hodině večerní v ulici Větrná ve Čtyřech Dvorech v Českých Budějovicích. „Žena chtěla připravenými klíči odemknout dveře a všimla si muže, který stál za ní, jakoby chtěl také vejít. Když se na něho otočila, zda jde také dovnitř, měl nemravné návrhy a ženě sáhl na hrudník. Žena zachovala duchapřítomnost a řekla, že volá policii. Muž poté odešel Větrnou ulicí. Žena naštěstí neutrpěla žádné zranění,“ popsal policejní mluvčí Jiří Matzner.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pachatel by měl být podle informací policie muž ve věku kolem čtyřiceti let, střední postavy, výšky kolem 170 centimetrů. Měl černé kratší vlasy, bez vousů a ve tváři prohlubně či jizvičky. Oblečen byl do tmavého trička a kraťasů, na rukávech trička byly bílé pruhy.

Na lince 158 nebo přímo na policejním oddělení ve Čtyřech Dvorech přijmou policisté informace či svědectví k tomuto případu.