Žena jedoucí na kole poškodila závoru a ujela. Pátrá po ní policie

Žena jedoucí na kole poškodila závoru a ujela (zdroj Policie ČR)

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Českobudějovičtí dopravní policisté pátrají po ženě, která v nákladovém prostoru Českých drah v ulici Dvořákova narazila do závory, poškodila ji a poté ujela. Policisté hledají případné svědky této nehody.

K té došlo 15. srpna 2023 pět minut po sedmé hodině ranní v Českých Budějovicích v ulici Dvořákova (nákladový prostor Českých drah). „Dosud neznámá žena jela na jízdním kole, kdy se pravděpodobně při jízdě od ulice Nádražní k městské části Suché Vrbné nevěnovala řízení a narazila do závory u nákladového prostoru, poté z místa ujela,“ popsal policejní mluvčí Milan Bajcura.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policisté žádají osoby, které ženu poznávají, aby ji kontaktovaly. Informace mohou poskytnout i případní svědci. žádají případné. Kontaktovat nás můžete na územním odboru České Budějovice v Plavské ulici 2, na telefonu 974 226 588 nebo případně na lince tísňového volání 158,“ žádá Bajcura.

Žena jedoucí na kole poškodila závoru a ujela (zdroj Policie ČR)