Střet motorky s osobním automobilem si vyžádal čtyři zraněné

U Němětic se srazil motorkář s automobilem (zdroj Policie ČR)

STRAKONICKO – Čtyři zranění si vyžádala nehoda motorky s osobním automobilem u Němětic na Strakonicku. Řidič osobního automobilu se podle informací policie zřejmě za zatáčkou otáčel na autobusové zastávce a v té chvíli se srazil s motorkářem. Nehoda zastavila provoz na hlavním tahu ze Strakonic do Volyně, a to v obou směrech.

K nehodě došlo v úterý 05. září 2023 v půl páté odpoledne na silnici I/4 u obce Němětice. Jak uvedla policejní mluvčí Jaromíra Nováková, střetl se zde motocykl Honda s osobním automobilem Citroen.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Řidič vozidla jel ve směru od Volyně na Strakonice, kdy za odbočkou na Němětice zastavil vpravo na autobusové zastávce a pravděpodobně se začal otáčet zpět na obec Volyně. Stejným směrem na Strakonice přijížděl také motocyklista, který do vozidla narazil,“ popsala policejní mluvčí.

U Němětic se srazil motorkář s automobilem (zdroj Policie ČR)

Osmašedesátiletý řidič motocyklu utrpěl těžké zranění a čtyřiašedesátiletý řidič osobního automobilu zranění středně těžké. Žena s dítětem, kteří jeli jako spolujezdci v automobilu, utrpěli lehká zranění.