Při nehodě na Blatensku se zranili dva lidé. Viník nehody ujel

nehoda u Lnář na Strakonicku (zdroj Policie ČR)

STRAKONICKO – Strakoničtí policisté hledají řidiče osobního automobilu Škoda Octavia modré barvy. Ten dnes po sedmé hodině ranní před obcí Lnáře na Blatensku pravděpodobně ohrozil protijedoucího řidiče vozidla Renault Clio. Policistům by také pomohly informace od případných svědků.

Řidič osobního automobilu Renault jel po silnici I/20 ve směru od obce Blatná na Lnáře. „Před obcí Lnáře projížděl řidič pravotočivou zatáčku, mělo proti němu vyjet modré vozidlo Škoda Octavia, které přejelo do protisměru a ohrozilo jej. Aby řidič zabránil střetu, strhl řízení vpravo a vyjel mimo komunikaci, kde havaroval,“ popsala policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

nehoda u Lnář na Strakonicku (zdroj Policie ČR)

Při nehodě utrpěl řidič a jeho spolujezdec lehké zranění. Ke střetu vozidel nedošlo. Řidič automobilu Škoda Octavia v jízdě pokračoval a z místa odjel. „Policisté žádají řidiče vozidla Škoda Octavia či případné svědky nehody, aby se přihlásili na lince 158 nebo přímo na dopravní inspektorát ve Strakonicích na telefonním čísle 601 222 811,“ dodala policejní mluvčí.