Dejte si rybu v Panské!

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Máte rádi rybí speciality? Nepohrdnete kapřími hranolky, nebo grilovaným pstruhem? Chcete prožít zábavný den s rodinou? Pak jste tu správně! Právě začínají Panské rybí slavnosti!

Celodenní program slavností připravil pro milovníky ryb nejen tradiční rybí polévku, či kapří hranolky, ale můžete ochutnat i grilovaného pstruha, rybí pikador, nebo další dobroty. A protože ryba musí plavat, můžete na místě okusit vzorky z několika minipivovarů. Na malé návštěvníky čeká divadlo, malování na keramiku, tvoření a modelování z hlíny, nebo se mohou zapojit do různých her. Nezapomeňte jim ukázat také živé ryby, které představí Fakulta rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity. Přihlásíte se do tomboly? Pak je to krok pro dobrou věc, protože její výtěžek poputuje do Autis Centra v Českých Budějovicích.

Tak co myslíte, je toho dost, co pro vás Panské rybí slavnosti chystají? Vydejte se s celou rodinou přesvědčit! Akce startuje v Panské ulici v Českých Budějovicích 16. září v 10 hodin.