Oslavte podzim s divadlem, hudbou a inspirací pro tvoření

BOROVANY – Čas jablek, hrušek, švestek, zvěřiny i hub je tady. Už víte, co s tím vším uděláte? Marmeláda, mošt, nějaké to pečení? Přijďte si pro inspiraci na Hody s plody podzimu. Třeba se naučíte něco nového, nebo přihlásíte svou marmeládu do soutěže. A nebo můžete jen tak pobýt v podzimním čase s rodinou a přáteli. Zábava tu totiž bude i pro děti.

Hned v úvodu vezme Liduščino divadlo nejmenší diváky za Princeznou Koloběžkou. Potom vás na hudební procházku po folklóru a lidové hudbě pozve cimbálová muzika Dyjavan. Hrou na hudební nástroje se baví, tak se můžete spolehnout, že se jim podaří rozšířit radost i mezi vás. Jestlipak znáte králičí hop? Je to sportovní disciplína, ve které závodí člověk se svým králíkem a vám ho zde představí Vendula Kotlíková. Možná rádi vyrábíte podzimní dekorace a tak vám přijde vhod setkání s floristkou, která vám ukáže trendy podzimní květinové vazby. Kapela Bárka vás doprovodí komentovanou prohlídkou výstavy obrazů Svou cestou a na závěr vás ještě čeká rock s kapelou Parní Wanna.

Dobroty z jablek, hrušek, švestek, dýní, zvěřiny i hub, moštování, soutěž o nejlepší marmeládu i pečení v peci a podzimní tvořivé dílničky. Hody s plody podzimu začínají v borovanském klášteře 7. října v 10 hodin.