V Budějovicích srazilo auto muže s dítětem. Oba utrpěli zranění

ilustrační foto (zdroj shutterstock)

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Dnes v podvečerních hodinách došlo v jihočeské metropoli k nehodě, při níž osobní automobil srazil dva chodce. Mělo se jednat o muže a dítě. Oba utrpěli zranění, s nimiž je záchranáři převezli do nemocnice.

Nehoda se stala ve středu kolem osmnácté hodiny večerní na přechodu pro chodce mezi ulicemi Fr. Ondříčka a Bezdrevská v Českých Budějovicích. Oba chodci byli převezeni do nemocnice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na místo byly vyslány dvě lékařské posádky a dvě posádky rychlé zdravotnické pomoci. „Záchranáři měli v péči dvě osoby, přičemž dospělá osoba utrpěla podezření na mnohočetné poranění a po ošetření a zajištění stavu byla převezena na traumatologii. Zraněná nezletilá osoba byla po poskytnutí přednemocniční péče převezena taktéž do českobudějovické nemocnice,“ popsala situaci na místě mluvčí jihočeské záchranné služby Zuzana Fajtlová.

Policisté na místě řídí dopravu. „Okolnosti a přesný průběh nehody jsou v šetření. Dopravní omezení potrvá cca dvě hodiny,“ uvedla Lenka Krausová.