Kriminalisté mají jasno v případu úmrtí muže a ženy ve Frymburku

ilustrační foto (zdroj shutterstock)

ČESKOKRUMLOVSKO – Kriminalisté dnes po poledni informovali o posunu v případu dvou podezřelých úmrtí ve Frymburku na Českokrumlovsku, o nichž jsme vás informovali ve čtvrtek zde. Pracují s verzí rodinné tragédie, kdy po rozepři mezi mužem a ženou došlo k vraždě a následné sebevraždě.

Od vraždy ženy, jíž zabil její známý v Dolním Dvořišti, uplynuly teprve tři týdny (informovali jsme zde) a kriminalisté vyšetřují další případ na Českokrumlovsku. Ve Frymburku byla nalezena v jednom z bytů dvě těla. Podle informací policie se jedná o devětapadesátiletého muže a čtyřiapadesátiletou ženu. K tragické události došlo v noci ze středy na čtvrtek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závazného zločinu vraždy. Pracují s verzí, že na místě došlo mezi dvojicí k rozepři a následné vraždě a sebevraždě. S ohledem na pozůstalé a rodinnou tragédii, další informace sdělovat v tuto chvíli nebudeme,“ uvedla policejní mluvčí Krausová.