Saw X vrací na plátna hlavního hrdinu. Zase poteče krev!

PÍSEK – První díl této krvavé série spatřil světlo světa již v roce 2004. Zatímco dva chlápci ve špinavé umývárně přemýšleli, proč tam jsou, hlavní hrdina Jigsaw ležel vedle nich a celou akci řídil. Po několika dílech byl však podříznut motorovkou a ze scény zmizela i jeho pomocnice Amanda. A teď se vracíme do doby, kdy ještě oba žili. Ani v Saw X se však Johnovi nepodaří vyléčit rakovinu, ale nebojte se. O brutální pasti, krev a rýpání v mozku nouze nebude.

Desítka je zařazena mezi první a druhý díl. John Kramer zjišťuje, že má rakovinu a jeho čas se krátí. Během zoufalého hledání pomoci dostane tip od muže, který ji měl také a vyléčil se. Vydá se tedy na cestu do Mexika za riskantním a experimentálním lékařským zákrokem v naději na zázračné vyléčení. Bohužel ale zjišťuje, že celá operace je podvod s cílem podvést ty nejzranitelnější. Jenže věšet bulíky na nos právě Johnu Kramerovi, to se nevyplácí. Vyzbrojen nově nalezeným cílem se nechvalně proslulý sériový vrah vrací ke své práci a pomocí vychytralých, vyšinutých a důmyslných pastí obrací karty proti podvodníkům svým typicky niterným způsobem.

Otázka, zda je skutečně vrahem, vámi možná rezonuje během celé série. Vlastně nikoho nezabil, vybrali si sami, ne? Tobin Bell jako John Kramer a jeho mladá učednice Shawnee Smith jako Amanda Young se vydají na krvavou cestu v Kině Portyč v Písku 6. října. Saw X začíná ve 20.30 hodin.