Mladík chtěl oslavit Valentýna. Dort pro svou milou ukradl

ilustrační foto (zdroj flickr.com)

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Kuriózní krádež s „Valentýnským nádechem“ má na svědomí sedmadvacetiletý mladík z Českokrumlovska. Ten v jihočeské metropoli odcizil dort, který na pokladně pochopitelně nezaplatil. Během dne ho pak daroval své milé. To ale nebyl mladíkův jediný prohřešek.

O případu informoval policejní mluvčí Milan Bajcura. „Sedmadvacetiletý mladík z Českokrumlovska 14. února v brzkých ranních hodinách v českobudějovickém obchodním centru odcizil dort Red velvet, který pochopitelně na pokladně neuhradil a během dne ho předal osobě druhého pohlaví,“ sdělil mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

To však nebylo vše, co má mladý muž na svědomí. „Dva týdny předtím se zmocnil jízdního kola, které bylo zajištěné v kolostavu a to si přivlastnil,“ upřesnil Bajcura. Celkem způsobil škodu za více jak 12 000 korun.

Mladík si tak tento týden převzal sdělení podezření ze spáchání přečinu krádež. „Pro policisty se jedná o známou osobu, kdy byl v posledních třech letech trestán za protiprávní jednání,“ dodal policejní mluvčí.