V Prachaticích se bude konat maškarní bál ve stylu Slunce, seno…

zdroj prachatice.eu

PRACHATICE – Již čtvrtý maškarní bál pořádá v pátek 22. března 2024 od 20:00 hodin ve společenském sále Národního domu prachatický KreBul. Připraven je bohatý program a zábava pro všechny. Téma letošního bálu je Slunce, seno. Dorazit můžete i s jakoukoliv jinou maskou nebo i bez masky.

Ředitel KreBulu Zdeněk Krejsa uvedl, že se účastníci bálu mohou těšit na kapelu Dynamics Band, moderátora a hosta bálu zpěváka Lukáše Randáka, hru štěstí, kulturní vystoupení a řadu překvapení. „První návštěvník je již v sále připraven. Myslím tím dekoraci krávy, která neodmyslitelně k filmu i zaměření bálu patří. Zapůjčeno od Jitky Kottové. Děkujeme. A děkujeme všem, kteří se podíleli na přesunu. Je v životní velikosti. S celebritou krávou se můžeme vyfotit, máme povolení.“, řekl jeden z organizátorů Jakub Imbera z prachatického KreBulu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Vstupenky jsou v prodeji. Využít k tomu můžete e-mail: krebul@krebul.cz, telefon 723 123 093 a nebo si je můžete zakoupit přímo v sídle společnosti KreBul, Zlatá stezka 145 v Prachaticích. Skvělým doplněním v letošním roce bude také zajištění dopravy na bál a zpět – naší službou Taxík Maxík. Odvoz si můžete rezervovat na telefonu 736 647 337.

„Bál se uskuteční za podpory města Prachatice, Jihočeského kraje a Ministerstva kultury České republiky. Výtěžek plesu bude využit na aktivity KreBul, o.p.s,“ doplnil ředitel společnosti KreBul Zdeněk Krejsa.

zdroj: prachatice.eu