Při nehodě na Písecku se zranil řidič mopedauta. Letěl pro něj vrtulník

zdroj FB ZZS Jihočeského kraje

PÍSECKO – K vážné nehodě došlo ve středu večer u Milenovic na Písecku. Řidič osobního automobilu zde zřejmě přehlédl před ním jedoucí mopedauto a zezadu do něj narazil. Na místo nehody pro řidiče mopedauta letěl vrtulník.

Nehoda se stala ve středu 10. dubna 2024 deset minut před desátou hodinou večerní na silnici I/20 u Milenovic na Písecku. Jak informovali policisté, čtyřicetiletý řidič Škody Superb jel ve směru od Protivína na Radčice. Řidič pravděpodobně přehlédl mopedauto Aixam jedoucí před ním a zezadu do něj narazil. Cestovali v něm dva mladiství.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

U nehody zasahovaly dvě pozemní posádky záchranářů a povolán byl také vrtulník letecké záchranné služby. „Mohu potvrdit, že u této dopravní nehody jsme zasahovali. S ohledem na věk zraněných osob nemohu poskytnout žádné další informace,“ uvedla mluvčí jihočeské záchranné služby Petra Kafková.