Pohár hokejových mistrů světa přijede do Tábora

zdroj FB Město Tábor

TÁBOR – Hokejoví fanoušci v Táboře si budou moci již tento týden na vlastní oči prohlédnout pohár hokejových mistrů světa. Do města ho přiveze rodák Antonín Chochola, který je jedním z lékařů národního hokejového týmu.

O akci blíže informoval mluvčí táborské radnice Luboš Dvořák. „Jak už jsme informovali, jedním z lékařů národního hokejového týmu je rodák z Tábora MUDr. Antonín Chochola, zástupce přednosty ortopedické kliniky Ústřední vojenské nemocnice v Praze-Střešovicích. Ten přiveze do Tábora v úterý 11. června ukázat pohár pro mistry světa,“ sdělil Dvořák.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na sociální síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Veřejnost si ho prohlédne od 17:00 (spíše krátce po 17té hodině, odhadem v 17:15) přímo na Žižkově náměstí, kde se hromadně fandilo ve čtvrtfinále, semifinále a ve finále u velkoplošné obrazovky. „V případě krajně deštivého počasí se malá slavnost odehraje ve vestibulu matriky číslo popisné 6. Přijďte se v úterý na Žižkově náměstí pozdravit, vyfotit, podebatovat s lékařem mistrů světa v ledním hokeji,“ zve na akci Dvořák.