Odešel z kempu a blízcí o něm nemají žádné zprávy. Pátrá po něm policie

PÍSECKO – Policisté i kriminalisté na Písecku pátrají po pohřešovaném muži, o kterého se strachují jeho blízcí. Muž odešel o víkendu z kempu Vaziště a dosud o sobě nedal vědět. Policie se obrací s žádostí o pomoc na veřejnost.

Jak informovala Kamila Čuřínová Ingrišová, muž odešel v sobotu 8. června nad ránem z kempu Vaziště v katastru obce Údraž. „Mladý muž tam žije se svou přítelkyní, ta však o pohřešovaném nemá od doby jeho odchodu žádné zprávy a obrátila se proto na policisty. Muž u sebe nemá mobilní telefon, doklady ani peníze,“ sdělila mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na sociální síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pohřešovaný Luboš B. je vysoký zhruba 185 centimetrů, má štíhlou postavu, hnědočerné vlasy a hnědé oči. V době odchodu měl mít na sobě černé tepláky, triko a mikinu a na nohou černooranžové boty.

Policistům se dosavadním šetřením nepodařilo zjistit informace k pohřešovanému. „Obracíme se proto s žádostí o pomoc také na veřejnost. Jakékoli informace k pohřešovanému přijmou policisté na lince 974 235 740 či 158,“ žádá Čuřínová Ingrišová.