Z kolny za domem zmizelo elektrokolo. Majiteli vznikla škoda šedesát tisíc korun

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

PRACHATICKO – Prachatičtí policisté vyšetřují v těchto dnech krádež elektrokola. To odcizil neznámý pachatel z kolny za jedním z domů na Libínském Sedle na Prachaticku. Policisté uvítají jakoukoliv informaci, vedoucí k nalezení elektrokola či k vypátrání pachatele.

O krádeži informovala policejní mluvčí Martina Joklová. „Dosud neznámý pachatel se během uplynulých tří týdnů vloupal do samostatně stojící kolny za domem v obci Libínské Sedlo. Odtud odcizil tři roky staré pánské elektrokolo značky Apache Hupaka černé barvy. Majiteli způsobil škodu za nejméně šedesát tisíc korun,“ sdělila mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na sociální síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Po elektrokole i pachateli nyní prachatičtí policisté pátrají. Zároveň policisté uvítají jakoukoliv informaci, vedoucí k nalezení odcizeného kola či k vypátrání pachatele. „Případné informace jim můžete sdělit na telefonním čísle 974 236 780 nebo prostřednictvím tísňové linky 158,“ dodala Joklová.

zdroj Policie ČR